Poradnie specjalistyczne – Szpital Jakubiec w Myszkowie

Oferujemy różnego rodzaju poradnie specjalistyczne, działające w obrębie Szpitala Jakubiec w Myszkowie. Nasi pacjenci mogą liczyć na diagnostykę oraz leczenie między innymi chorób serca, układu pokarmowego, moczowego oraz schorzeń narządów ruchu. Zapewniamy opiekę medyczną w ramach poradni endokrynologicznej, do której zgłaszają się osoby z chorobami związanymi z zaburzoną pracą gruczołów wydzielania wewnętrznego. Oferujemy pomoc lekarską w poradni urologicznej, dla pacjentów borykających się z problemami układu moczowo-płciowego.

W naszym szpitalu działa też poradnia urazowo-ortopedyczna, w której realizowana jest pomoc medyczna dla osób doświadczających problemów związanych z narządami ruchu. Pacjenci wymagający opieki lekarskiej ze względu na choroby układu sercowo-naczyniowego, przyjmowani są w poradni kardiologicznej. W Szpitalu Jakubiec działa także poradnia chirurgii ogólnej, w której realizowane jest leczenie chorób dotyczących jamy brzusznej, klatki piersiowej, głowy, szyi oraz tarczycy.

 

Staranna diagnostyka oraz leczenie

W poradniach specjalistycznych działających w Szpitalu Jakubiec w Myszkowie przyjmują doświadczeni specjaliści. Zapewniamy nowoczesny sprzęt, umożliwiający dokładną diagnostykę oraz leczenie. Nasi lekarze świadczą również pomoc medyczną dla pacjentów po przebytych zabiegach oraz zapewniają wsparcie w rehabilitacji.

Na wizytę w poradni specjalistycznej należy wziąć posiadaną dokumentację medyczną. Podczas pierwszego spotkania lekarz decyduje o tym, czy dla pacjenta wystarczająca jest jednorazowa konsultacja, czy też wymagane będzie dalsze leczenie i pomoc lekarska.