umów wizytę:

Obszar-roboczy-4

Zabiegi ortopedyczne – Myszków

Oferujemy różnego rodzaju zabiegi ortopedyczne. Myszków jest miastem, gdzie funkcjonuje nasza poradnia urazowo-ortopedyczna w obrębie Szpitala Jakubiec. Zapewniamy opiekę lekarzy specjalizujących się w profilaktyce, diagnostyce oraz leczeniu obrażeń kostno-stawowych. Nasi specjaliści zarówno przeprowadzają konsultacje oraz kwalifikacje do zabiegów ortopedycznych, jak również wspomagają pacjentów, którzy mają za sobą przebyte zabiegi operacyjne.

W naszej poradni urazowo-ortopedycznej przyjmują:

Prof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki
specjalista z zakresu endoprotez stawów oraz schorzeń kręgosłupa i ręki

Lek. med. Michał Świderski
asystent Wojewódzkiego  Szpitala specjalistycznego w Piekarach Śląskich

Zabiegi ortopedyczne, które oferujemy w naszym szpitalu w Myszkowie, przeprowadzane są z użyciem nowoczesnych metod leczenia.

 

Zabiegi ortopedyczne śląskie – staranne konsultacje i badania

Wszelkie zabiegi ortopedyczne w Szpitalu Jakubiec w województwie śląskim, odbywają się po wcześniejszej konsultacji. Podczas niej lekarz przeprowadza wywiad medyczny z pacjentem. W trakcie wizyty padają pytania o przyjmowane lekarstwa oraz przeprowadzane wcześniej zabiegi. Lekarz może zapytać również o przebytą rehabilitację czy schorzenia, które występują w rodzinie pacjenta. Czas u specjalisty to także odpowiedni moment na zadawanie pytań czy wyjaśnianie niejasnych kwestii dotyczących dalszego leczenia.

Podczas wizyty lekarz wykonuje również podstawowe badania ortopedyczne, które umożliwiają znalezienie przyczyny problemu. Może zlecić również wykonanie kolejnych, dodatkowych badań (na przykład laboratoryjnych czy obrazowych). Następnie pacjent zostaje poinformowany o dalszym procesie leczenia oraz rodzaju planowanych zabiegów ortopedycznych, a także o ewentualnym ryzyku związanym z zabiegami.