umów wizytę:

Dr n. med. Wojciech Martula

Absolwent Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, specjalista urolog, chirurg. Obronił pracę doktorską: Porównanie klasycznej i laparoskopowej metody operacyjnego leczenia ZPN, dotyczącej zaburzeń płodności męskiej. Współpracował z Ośrodkiem Diagnostyki i Terapii Laserowej Śląskiej Akademii Medycznej, z Kliniką i Katedrą Urologii Śląskiej Akademii Medycznej w zakresie urologii dziecięcej oraz wysiłkowym nietrzymaniem moczu u kobiet. Uczestniczył w programie przeszczepów nerek Śląskiej Akademii Medycznej. Był ordynatorem oddziału Urologii w szpitalach w Bytomiu i Tarnowskich Górach, dyrektorem naczelnym WSS w Gorzowie Wielkopolskim i Lekarzem Naczelnym PCZ w Kartuzach.
Jest autorem ponad 15 publikacji naukowych. Odbył roczny staż w Brantwood Hospital w Cleveland, Ohio w USA.
Wykonuje wszystkie procedury urologiczne u dorosłych i dzieci.

Choroby w jakich specjalizuje się dr n.med. Wojciech Martula